Kermisprogramma podium 

Zondag 26 mei 2024

11:30u - 13:00u Café Chantant 

Gentse Liedjes, Gentse Sfeer, een deuntje om herinnering op te halen die verweven zij n in deze volkse liedjes. Meezingen kan ook, graag zelfs, niet alleen wij moeten ons amuseren op het podium, en dat doen ze ook. Ook het publiek mag zich laten gaan in de refreintjes, wees gerust ze kennen ze…  je voelt het kriebelen, je kijkt er naar uit en straks kan je de Drongense Kermis ook echt ruiken. 

13:30u - 14:45u Raf Violi 

Dat klinkt als een geweldig feest met Raf Violi Discoshow! 

Met de coolste DJ van het land achter de draaitafels, is plezier gegarandeerd. Schuif die tafels en stoelen maar aan de kant, want het is tijd om te dansen! Raf Violi brengt vette hits en zorgt ervoor dat de kids in de grooves komen. 

Het belooft een onvergetelijke middag voor de jongsten onder ons  vol maffe moves en goede muziek te worden! 

https://www.rafviolidiscoshow.com/

15:00u - 15:45u  Oiterpe

Oiterpe is een Drongense familiale club die het plezier van bewegen en creëren centraal zet.
Bij Oiterpe kunnen peuters tot volwassenen één of meerdere keren per week dansen, turnen of fitnessen.

Oiterpe organiseert ook workshops, korte lessenreeksen en andere activiteiten. 

https://oiterpe.be/

16:00u - 16:45u  Pegasus

De Drongense Turnclub Pegasus verwelkomt je graag in een club waar vrienden worden gemaakt en jij op de eerste plaats komt.
Onze trainsters brengen jou de basis van de gymsport bij.
De meer gedreven sporter kan bij ons terecht voor acrobatische gymnastiek, de discipline waaraan wij ons hart verloren. 

https://www.turnclubpegasus.be/

17:00u - 18:00u  'Drongen Zingt' 

met Vrouwenkoor 'Zangzamuze'

Ben je een nachtegaal, zing je enkel onder de douche of misschien enkel met een glaasje op? Onder het motto 'liever af en toe een valse noot, dan zingen zonder passie' 

De perfecte opwarmer voor een fantastische avond!

https://www.zangzamuze.be/18:30u - 20:30u  Jemon Foe

Een echte foute partyband?
Wil je die echte ambiance via Vlaamse, Engelse, Franse en Duitse hoogvliegers?
Verwacht je polonaises en een springend publiek tijdens het optreden?
Dan moet je zeker van de partij zijn!
Hierbij alvast een greep uit de playlist: Een beetje verliefd (André Hazes), Sweet Caroline (Christoff), Laat de zon in je hart (Willy Sommers), Links Rechts (Snollebollekes), maar ook Le Lac du Connemara (Magical Flying Thunderbirds), I will Survive (Gloria Gaynor), Twist and Shout (The Beatles), en ook Insomnia (Faithless), Hey Girl, Hey Boy (The Chemical brothers), Grease Lightning (John Travolta), Jump (Van Halen) en vele vele andere. 21:00u - 23:00u  Switch Corona

Switch Corona bestaat sinds 2012 en is een vierkoppige band van doorwinterde muzikanten.Ze nemen het publiek mee op een nostalgische reis van pop-rock hits van de jaren '70 tot nu.
Rock klassiekers worden afgewisseld met smaakvolle uitvoeringen van bloedmooie songs en plezante meezingers.Met covers van Dire Straits, Gorki, Jimmy Hendrix, Lenny Kravitz, TC-Matic, Billy Idol, The Black Keys, The Scabs, RATM, ZZ Top en veel meer, komt elke pop en rock liefhebber aan zijn trekken.
Feest verzekerd !