En er is meer kermis...

Nevenactiviteiten 

Verenigingen & Ondernemers

Café Grand Café - Programma Kermis

Nancy en Karen hebben weer heel wat op de planning staan tijdens kermis Drongen. Kom samen met hen feesten op de beats van Dj DonP op vrijdag en zondag & op zaterdag Dj David Latour

Tot dan Team Grand Café

Café Dageraad - Programma Kermis 

Op zoek naar een gezellige plek in Drongen om iets te drinken? Zoek niet verder! Café Dageraad is dé place to be. Iedereen is welkom bij Fanny en haar team, waar je kunt genieten van een breed assortiment aan drankjes. En dat is nog niet alles! Terwijl je ontspant en bijpraat met vrienden, kun je ook genieten van het kermisprogramma. Kom langs en maak van je dag een feestje bij Café Dageraad! 


Gezinsbond Drongen

Op zaterdag 25 mei staat Gezinsbond Drongen aan de bib met een drankstand. Open van 10 u. tot 18 u. Allen welkom !!! 

Muziek in de kleurfabriek


https://www.cultuurdrongen.be/event/muziek-2/